Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Guarapari te genieten, verblijf in Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement van 70 m², gelegen op afstand van 2 km van het Park van Morro da Pescaria en op 6 minuten loopafstand van Antiga Igreja Matriz. Dit appartement is geschikt voor maximaal 7 gasten.
Te voet bent u binnen 15 minuten in het centrum van Guarapari.
Vanuit de kamers kunt u genieten van het uitzicht op de tuinzichten. Dit appartement heeft 2 badkamers.
Een kitchenette is beschikbaar voor gasten om gebruik van te maken. Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt in de buurt van Terminal de Oni Alvorada busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- strand Areia Preta1,2 km
- Darwin Guarapari1,3 km
- Rock da Lagoa1,2 km
- Faculdade Batista de Vitoria1,1 km
- Faculdade de Direito de Guarapari1,7 km
- Faculdade Pitagoras de Guarapari1,7 km
- Nova Orla de Guarapari750 m
- Luchthavens
- Luchthaven Eurico de Aguiar Salles61 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Off-site parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement?
Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Acorde De Frente Para O Mar Centro De Guarapari appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 70 vierkante meter.